Архів новин

На Рівненщині вибирали кращий гуртожиток | Газета 7 Днів

На Рівненщині вибирали кращий гуртожиток

13.11.2015 15:35
Переглядів:292
Напередодні Дня Студента у Рівному провели огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток-2015. У огляді взяли участь 24 гуртожитки міста та області.

Журі ретельно вивчало умови, в яких проживають студенти, при цьому особливу увагу звертало на забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічні умови.

Як зазначають на сайті Управління освіти та науки Рівненської ОДА, кращих вибирали окремо серед університетів і серед коледжів. Ними стали:

гуртожитки № 6 Національного університету «Острозька академія» та № 2 Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП. Друге місце отримали

гуртожиток № 6 Рівненського державного гуманітарного університету,

№ 1 Сарненського педагогічного коледжу РДГУ та вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради. А третє дісталося гуртожитку № 4 Національного університету водного господарства та природокористування, № 3 Рівненського державного базового медичного коледжу, № 2 Рівненського державного аграрного коледжу та № 1 Млинівського державного економіко-технологічного коледжу.

Переможці конкурсу отримали грошові винагороди, які планують витратити на придбання необхідної побутової техніки. У цьому році призовий фонд становив 95 тисяч гривень. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?