Архів новин

На Рівненщині з’являться безкоштовні англомовні курси | Газета 7 Днів

На Рівненщині з’являться безкоштовні англомовні курси

05.02.2016 09:03
Переглядів:629
В обласній універсальній науковій бібліотеці у 2016 році, котрий проголошений Президентом України, як Рік англійської мови, запланували повести багато цікавих проектів. Це і англійські клуби та академії – для дітей лялькові театри, а для молоді іноземні табори.

Заходи проходитимуть в інформаційному Центрі «Вікно в Америку», що вже понад 10 років працює на базі бібліотеки.

–Загалом в Україні функціонує 28 аналогічних центрів. У них займаються цілеспрямовані енергійні люди, котрі бажають вивчати і удосконалювати свої знання з іноземної мови, – наголосила аташе з питань бібліотек Посольства США в Україні Валорі Лі Валорі Лі, яка завітала на відкриття Року англійської мови.

Так, однією із ініціатив рівненського Центру «Вікно в Америку» стане  конкурс серед молоді на краще освідчення у коханні на англійській мові.

 Варто відзначити, що у рамках Року англійської мови на Рівненщині заплановано проведення різноманітних заходів. За словами заступника начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Світлани Хомяк, у кожному районі, місті чи селі безкоштовно працюватимуть англомовні курси, гуртки та клуби – аби кожен охочий зміг вивчити або ж удосконалити власний рівень іноземної мови.

Анастасія ШЕПЕТЮК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?