Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

«Надвечір’я» співає юними голосами | Газета 7 Днів

«Надвечір’я» співає юними голосами

01.10.2015 16:10
Переглядів:477
Міжнародний день людей похилого віку тяжко назвати святом, це радше привід подякувати нашим близьким за їхню важку працю, самовідданість та терпіння. Схилити голову перед батьками, дідусями й бабусями і побажати їм довгих років життя, миру, злагоди та міцного здоров’я.

У «Світлиці» територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що на Дубенській, 29, цього дня, як багато років поспіль, вітали ветеранів. Теплі побажання змінювалися чарівними піснями у виконанні ансамблю «Надвечір’я», а бурхливі оплески присутніх виказували їх щире захоплення молодим і сильним звучанням голосів співаків. Це ще один доказ того, що душею ми не старіємо ніколи.

– Вже стало доброю традицією напередодні Дня людей похилого віку відзначати найактивніших ветеранів на чолі з головами ветеранських організації міста, – каже начальник міського управління праці та соцзахисту населення Віра Мельник, яка теж приїхала цього дня у терцентр. – Тут зібралися голови ветеранських осередків, волонтери, активісти, які є безпосередніми ланцюжками, що єднають владу та звичайних пересічних людей. І саме їхню працю ми відзначаємо сьогодні. 

Вітаючи присутніх, заступник міського голови Сергій Васильчук, підкреслив головне: своєю працею, усім своїм життям старше покоління показує приклад молоді й згуртовує наше суспільство. 

Цього року активісти не тільки слухали чудовий концерт у виконанні ансамблю «Надвечіря», який займається при територіальному центрі, сміялися над гуморесками, що їх читала Людмила Дяченко, й частувалися, а й отримали матеріальну допомогу по 200 гривень кожний. Ці кошти передбачені для літніх людей міською програмою «Ветеран».

До речі: 1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. В Україні це також і День ветерана. Відповідно до міжнародних стандартів, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65-ліття. У світі таких людей понад 630 мільйонів. Це приблизно кожен десятий мешканець планети. В Україні до осіб літнього віку відносять і тих, хто відзначив 60-літній ювілей. У Рівному проживає 26815 людей, які переступили поріг 60-річчя. З них 19446 жінок і 7369 чоловіків. 23106 рівнянам виповнилося 65 років. З них 373 мають понад 90 років, а шестеро вже відзначили столітній ювілей.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?