Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Найбільш небезпечними вулицями Рівного назвали Соборну, Київську і Степана Бандери | Газета 7 Днів

Найбільш небезпечними вулицями Рівного назвали Соборну, Київську і Степана Бандери

26.01.2016 14:25
Переглядів:328
Життя одного пішохода у 2300 гривень оцінили активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг». Таку суму було озвучено під час прес-конференції за участю громадських активістів Юрія Дюга, Олександра Безощука, голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівненської міської ради Сергія Паладійчука та заступника голови постійної комісії транспорту зв`язку та екології Андрія Кузьмича. Проте Сергій Паладійчук наголосив, що порахована активістами сума не зовсім відповідає дійсності.

Активісти, провівши дослідження, виявили найнебезпечніші вулиці Рівного, перехрестя – місця концентрації ДТП, на яких за п'ять останніх років постраждало 283 людини та 33 загинуло. В основі дослідження статистика Національної поліції в області за 2011-2015 роки. Серед найбільш небезпечних вулиць Рівного назвали Соборну, Київську і Степана Бандери. Додаткове освітлення вони пропонують облаштувати на 55 нерегульованих пішохідних переходах на 15 найбільш небезпечних вулицях міста. Це має зменшити рівень аварійності, травмування та загибелі пішоходів переконані Юрій Дюг і Олександр Безощук. Вони і порахували – у разі встановлення додаткового освітлення одне врятоване життя на дорогах Рівного обійдеться міському бюджету всього у 2300 гривень. Проте з такою сумою не погодився голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

– Це трошки аматорський підхід, а реальна ціна буде визначатися на основі проекту. Адже будь-яка сума, яка виділяється з бюджету має бути на основі певного проекту, який проходить процедуру експертизи і затвердження, а тільки тоді виконавець на основі цього проекту виконує роботи, тому сума буде, на жаль, трохи вищою. Ми зараз домовились, що всі разом контролюватимемо і визначатимемо виконавців, які можуть запропонувати оптимальну ціну. – зазначив Сергій Паладійчук.

 За його словами тему, яку сьогодні підняли громадські активісти, рівненські депутати обговорюють вже майже рік. Зокрема при формуванні бюджету 2016 року бюджетна комісія виступила з ініціативою виділити півмільйона гривень на освітлення пішохідних переходів. Проте цих коштів зі слів депутата буде недостатньо, адже раніше мова йшла про 32 таких пішохідні переходи. Але завдяки роботі громадських активістів їх кількість збільшиться до 55. Голова бюджетної комісії сподівається, що вдасться ще довиділити кошти з міського бюджету, щоб освітлити всі ці пішохідні переходи.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?