Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Вересень 2015
 

Партійні осередки плодяться, наче гриби після дощу | Газета 7 Днів

Партійні осередки плодяться, наче гриби після дощу

10.09.2015 17:14
Переглядів:358
До цього висновку кореспондент нашої газети прийшов після розмови з начальником міського управління юстиції Галиною ХАРЧУК.

– Чи стало більше в Рівному партійних осередків, що зможуть взяти участь у місцевих виборах? – запитали ми у Галини Григорівни.

– Щоденно протягом останніх тижнів ми реєструємо нові й нові політичні структурні утворення. Найсвіжіше число станом на 9 вересня: у нас уже є 113 рівненських міських організацій всеукраїнських партій. Усі вони мають право змагатися на місцевих виборах. У передвиборчий період міське управління юстиції щодня передає до ЦВК уточнені й доповнені дані про зміни в керівництві й місцезнаходженні рівненських організацій політичних партій. Роботи вистачає. Бо крім реєстрації вже з’явилася велика кількість звернень із приводу загублених свідоцтв про реєстрацію. А за статтею 38 Закону України «Про місцеві вибори» ми також маємо затверджувати офіційні копії свідоцтв про реєстрацію міських організацій.

– То партій додалося?

– Рахуйте: у 2012 році їх було 109. І цілий тиждень ще попереду, до 18 вересня. В цей день ми подаємо їх остаточний список до ТВК, і ті організації, які не встигнуть зареєструватися, не зможуть взяти участь у місцевих виборах.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?