Перемога на своєму стадіоні | Газета 7 Днів

Перемога на своєму стадіоні

28.08.2015 11:39
Переглядів:204
Свій другий домашній матч рівненський футбольний клуб «Верес» проводив з білоцерківською командою «Арсенал-Київщина». Гості поки що не надто вдало грають у першості, проте сподіватися на легкий поєдинок рівнянам не варто було.

Незважаючи на більш активні дії «Вереса», його ігрову перевагу, забити швидкий м’яч «вересівці» не зуміли. Втілити цю перевагу в гол рівняни змогли лише наприкінці першого тайму. На 43-ій хвилині захисник «Арсенала» звалив у штрафному майданчику нападника «Вереса» Олександра Лакусту, тому арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті чітко реалізував Костянтин Деревльов. Тож перший тайм закінчився мінімальною перевагою «Вереса» – 1:0.

Вдруге удача усміхнулася «Вересу» на 71-ій хвилині. Білоцерківці на підході до свого штрафного майданчика з порушенням правил зупинили Костянтина Деревльова, і потерпілий вдало виконав штрафний удар. М’яч, перелетівши стінку, влучив у сітку воріт «арсеналівців» – і вже 2:0.

Проте на 84-ій хвилині у штрафному майданчику нападник гостей Павло Федосов підхопив м’яч і переграв воротаря «Вереса» – 2:1.

Та на більше суперники рівнян не спромоглися. Отож, «Верес» довів гру до перемоги.

Наступну гру «Верес» проведе 29 серпня в Новій Каховці проти місцевої «Енергії».