Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Перукарів запрошує «Чарівна зачіска 2015» | Газета 7 Днів

Перукарів запрошує «Чарівна зачіска 2015»

23.10.2015 10:56
Переглядів:496
До відома суб’єктів господарювання у сфері побутового обслуговування з надання перукарських послуг!

Як повідомили з управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, 13 і 14 листопада 2015 року планується проведення XVІІІ Всеукраїнського чемпіонату з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2015» в концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу (м. Одеса, вул. Приморська, 6).

Чемпіонат проводиться в особистому та командному заліках.

У рамках чемпіонату проводяться конкурси:

1. Перукарська майстерність в жіночій та чоловічій номінаціях (дорослі та юніори):

- технічна категорія – комбінований вид: жіноча номінація (дорослі та юніори) на теми: «Креативна зачіска на короткому волоссі» та «Вечірня зачіска» (Hair by Night) (на тій самій моделі, коротке волосся);

- технічна категорія – комбінований вид: чоловіча номінація (дорослі) на теми: «Креативна зачіска» та «Класична стрижка і укладка»;

- модна категорія – комбінований вид: жіноча номінація (дорослі) на теми: «Модна зачіска на довгому волоссі» та «Модна вечірня зачіска на довгому волоссі» (на тій самій моделі);

- модна категорія – комбінований вид: чоловіча номінація (дорослі та юніори) на теми: «Модна зачіска на довгому волоссі» та «Модна стрижка та укладка» (на тій самій моделі);

- індивідуальна категорія (авторські роботи): жіноча номінація (дорослі та юніори) на тему «Сучасне плетення коси»;

- індивідуальна категорія (авторські роботи): чоловіча номінація (дорослі та юніори) Hair tattoo. Художнє вистригання волосся;

- індивідуальна категорія (авторські роботи): жіноча номінація (студенти, учні, юніори) на теми: «Студентські будні» та «Випускний бал».

2. Чоловічий та жіночий модний образ (дорослі та юніори) «Fullfashionlook» (вільна тема).

3. Жіночий модний образ «Totallook»(дорослі та юніори), тема «Сучасна наречена».

4. Декоративна косметика, чоловіча та жіноча номінації (дорослі та юніори): повсякденний макіяж та фантазійний макіяж і бодіарт за темою: «Квадрат протилежностей».

5. Для майстрів манікюру: класичний манікюр та декоративний френч (дорослі та юніори): І робота – класичний манікюр, ІІ робота – декоративний френч, тема: «Геометрична абстракція».

6. Артдизайн нігтів (об’ємний дизайн, вільна тема).

Водночас з чемпіонатом відбудеться XVII міжнародний форум з косметики, нігтьової естетики та перукарського мистецтва «Style& Beauty 2015», у рамках якого працюватиме спеціалізована виставка-продаж обладнання, інструментів і парфумерно-косметичних товарів.

Переможці чемпіонату будуть нагороджені медалями, дипломами, у командному заліку – кубками та подарунками від спонсорів.

Детальну інформацію можна отримати в оргкомітеті чемпіонату: Укрсоюзсервіс, 04050. м. Київ, вул. Мельникова, 6, поштове відділення № 50, а/с 131; e-mail: ukrsouzservis@bigmir.net;тел. 0(44) 226-30-34, факс 521-22-34.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?