Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Полліанна на рівненській сцені, або Дві години катарсису | Газета 7 Днів

Полліанна на рівненській сцені, або Дві години катарсису

09.10.2015 11:31
Переглядів:493
– Ми робимо виставу про те, як дитина здатна змінити світогляд дорослого, як дитина здатна вплинути на дорослих, аби вони по-іншому подивились на світ, – сказав напередодні допрем’єрного показу «Полліанни» за однойменним безсмертним романом американської письменниці Елеонор Портер режисер-постановник спектаклю Володимир Петрів.

Так-от: із перших реплік, навіть і не сцен вистави стало ясно, що Петрів оцінив своє творіння надто скромно. Спектакль у рівненської трупи був про те, що часто-густо ми вбиваємо в собі життя, хоча отримали його, щоб жити і радіти світові, радіти кожній миті, любити ближнього і дальнього, кохати...

Гра в радість – саме цьому вчила глядача зі сцени маленька Полліанна (артистка драми, десятирічна Ольга Боровець) – проста. Ось так:

– Мені подарували замість ляльки милиці. Я так раділа, що вони мені не потрібні!

І від цієї, й від десятків інших фраз із уст юної артистки мурашки сотнями вгризалися у спину. Дивує, як їй лише вистачило сили: отак дві дії, наче на одному диханні… То після цього навіть пафосні, «монументальні» сцени сприймались на оцінку «вірю».

Вистава «Полліанна», вже завдячуючи геніальному й до болю актуальному для нашого життя матеріалу, була приречений на успіх. Та постановка, вся – від задуму й рухомих декорацій і до дрібних деталей, примусила слова світитись електричною дугою. Й переконала: досить гратися в нещастя й розпач! Пограймо в радість!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?