Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

Про статус учасника війни | Газета 7 Днів

Про статус учасника війни

21.12.2015 09:44
Переглядів:379
23 вересня уряд прийняв постанову «Питання надання статусу учасника війни деяким особам» за № 739.

Цією постановою передбачено, що розгляд питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення покладається на діючі комісії( утворені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 1996 року № 458 «Про комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Постановою визначено підстави для надання відповідного статусу. Зокрема, це документи про безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення (витяги з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України), а також документи про відрядження (витяги з наказів, розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів).

Статус учасника війни зазначеним особам встановлюється комісіями при органах праці та соціального захисту населення за місцем їхнього проживання. 

Ірина СТЕБЛЮК,головний спеціаліст відділу нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?