Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2015
 

Рівне відвідало керівництво Пенсійного фонду України | Газета 7 Днів

Рівне відвідало керівництво Пенсійного фонду України

23.10.2015 15:13
Переглядів:545
У Рівному відбувалася всеукраїнська робоча нарада-семінар працівників регіональних управлінь Пенсійного фонду України, відповідальних за наповнення і використання бюджету фонду.

Голова правлінняПенсійного фонду України ОлексійЗарудний  пояснив, що семінар зібрали саме в Рівному тому, що наша область має гарний досвід у цій справі. Він також повідомив під час зустрічі з місцевими журналістами, що сьогодні, 23 жовтня, Пенсійний фонд України завершив фінансування пенсійних виплат за жовтень поточного року. Це при тому, що в жовтні пенсіонери отримали не тільки підвищену пенсію, а й доплату за вересень. З врахуванням підвищення місячна потреба фонду в коштах зросла на 2 мільярди гривень і нині становить загалом 22 мільярди.   

Олексій Зарудний також оприлюднив дуже неприємний показник, який прямо впливає на рівень наповнення пенсійного фонду: сьогодні тіньовий сектор заробітної плати сягає 200 мільярдів гривень. А через це фонд недоотримує щомісяця понад 60 мільярдів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?