Архів новин

Рівненська митниця активніше працюватиме з Асоціацією платників податків | Газета 7 Днів

Рівненська митниця активніше працюватиме з Асоціацією платників податків

18.02.2016 16:53
Переглядів:383
Рівненська митниця ухвалила з Асоціацією платників податків Рівненської області спільний план дій на 2016 рік. Про це сьогодні повідомив виконуючий обов'язки начальника митниці Андрій Чаборай.

Участь у підписанні документу також взяли начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев та голова Громадської ради при ГУ ДФС Євген Щербаков.

- Меморандум про співпрацю у нас підписаний уже давно, а сьогодні ми домовилися про його конкретне наповнення: наші спеціалісти будуть надавати консультації, брати участь у семінарах АППУ. Також проговорили взаємодію і з Громадською радою при ГУ ДФС, - прокоментував Андрій Чаборай.

- Ми маємо активізувати співробітництво для досягнення спільних цілей, які полягають у вдосконаленні податкової  системи, спрощенні адміністрування податків, детінізації економіки та заробітних плат, боротьби з корупційними схемами, тощо – це виклик часу, - зазначив голова Ради територіального відділення АППУ в Рівненській області Маріян Года.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?