Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Вересень 2015
 

Рівненський радіозавод: з одинадцяти тисяч вестатів залишилося три | Газета 7 Днів

Рівненський радіозавод: з одинадцяти тисяч вестатів залишилося три

09.09.2015 15:57
Переглядів:815
Що нині з нашим радіозаводом? Чи хоч колись його повернуть у державну власність? Чи покарають хоч одного винного у дерибані найновішого й найбільшого, найкращого в Європі підприємства військової радіотехнічної промисловості, яким воно було іще п’ятнадцять років тому?

У громадській раді при ОДА заслухали представників міліції, прокуратури й податківців, дотичних до розслідування справ про знищення заводу. Але…

– На жодне з наших запитань ми відповіді не отримали, – з незадоволенням підсумував перебіг зустрічі координатор ради Володимир Нестерчук. – Три роки йде судова справа, та толку – нуль. А на заводі з одинадцяти тисяч одиниць унікального обладнання лишилося тільки три верстати. Ви уявляєте, які масштаби злочину?! Міліція оголосила про підозру фігурантам, а далі тільки робить вигляд, що розслідує провадження. Торік тим часом на одне із луцьких підприємств з радіозаводу продали універсальний металообробний верстат за 80 тисяч гривень. Обладнанню ціни нема, у 90-х його привезли за півмільйона рублів, а це був майже мільйон доларів. Повздовжньо–стругальний верстат вагою 35 тонн трохи раніше вивезли до Білорусі. А взагалі, якби громадськість не займалися цією справою, то вже давно від радіозаводу не залишилось би і вивіски! Але настане час, коли всіх винних у знищенні заводу притягнуть до відповідальності.

Для Володимира Нестерчука завод – не просто громадська відповідальність. Він цьому підприємству присвятив десять років життя, був головним механіком заводу. Й не має сумніву, що підприємство можна й треба відродити. От тільки б повернути завод Україні. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?