Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2015
 

Рівнерада радилась | Газета 7 Днів

Рівнерада радилась

28.08.2015 12:06
Переглядів:259
Депутати Рівнеради прийняли звернення до уряду України з вимогою забезпечити населення необхідними вакцинами. Це та інші актуальні питання вони розглянули на своїй черговій сесії минулого тижня.
У Рівнераді нова фракція

Про створення в міській раді фракції Європейської партії України заявив депутат Рівнеради, голова бюджетної комісії Віталій Першогуба.

До нової фракції крім нього самого увійшли депутати Микола Радько, Ніна Кімстач, Сергій Сидоришин, Ірина Виноградова та Володимир Грудницький, який очолює фракцію.

Нові вулиці назвали романтично 

Депутати Рівнеради вирішили присвоїти новим вулицям на території житлового кварталу в районі вулиці Калинової в Рівному назви Чумацька і Зоряна.

Місто продасть ділянки тим, хто розвиває на них бізнес

Міська рада дозволила викупити три земельні ділянки під об’єктами нерухомості.

На вулиці С. Дем’янчука, 6в підприємцеві продадуть 932 квадратні метри для будівництва та обслуговування мийки легкових автомобілів з допоміжними приміщеннями. На вулиці Будівельників, 6 – 4600 квадратних метрів дозволили викупити ТзОВ «Рівнеагроспецмонтаж» для експлуатації та обслуговування виробничої бази. А на вулиці Князя Острозького, 2б приватний підприємець зможе викупити 300 квадратних метрів міської землі для будівництва та обслуговування торгового павільйону.

В усіх трьох випадках депутати поставили покупцям умову: «без права розміщення на викупленій землі гральних автоматів та залів грального бізнесу».

Яке діло Києву до того, що ремонтують у Рівному?

Через бюрократичні перепони досі, попри те що новий навчальний рік на порозі, не розпочали капітальні ремонти у трьох школах та двох дитсадках Рівного.

А все тому, що тут належить виконати роботи 4 і 5-ї категорій складності, дозволи на які треба брати в Києві. Минулого тижня Київ відмовив надати такі дозволи з формальної причини. Мовляв, оскільки йдеться про комунальні заклади, то має бути прийняте з цього приводу рішення міської ради.

Питання про капремонти у школах і дитсадках позапланово включили до порядку денного сесії Рівнеради, депутати прийняли рішення і терміново відправили необхідний документ до столиці. От тільки супроводжувалось це рішення обурливими коментарями. «Яке діло в Києві до того, що ми хочемо ремонтувати в Рівному? Якийсь абсурд!» – сказав із цього приводу міський голова Володимир Хомко.

Марії Конощук доручили зібрати делегацію до Міноборони

Знову на сесії виникло питання про злощасний авторемзавод.

До депутатів звернувся з проханням про допомогу представник колективу, який передав міським обранцям тривоги своїх співробітників про те, що завод хочуть продати на металобрухт, а працівників керівництво називає дармоїдами. Проте на заводі досі працюють сто рівнян, які не отримують зарплат. Загальні борги підприємства сягнули 17 мільйонів гривень. Через це підприємство не може отримати замовлень, адже гроші, які надходять від замовників, йдуть на погашення попередніх боргів. 

Ця тупикова ситуація вже не вперше стає предметом розгляду на сесії Рівнеради, однак оскільки завод належить до відання Міністерства оборони, то змінити долю заводу може тільки оборонне відомство. До Кабміну, Міністерства оборони, Укроборонпрому депутати Рівнеради звертались не раз, однак у відповідь – жодних дій.

Тому депутатка Марія Конощук запропонувала не слати до Києва звернення, а поїхати до Міноборони делегацією. Міський голова Володимир Хомко запропонував ініціаторці сформувати й очолити таку делегацію.

Звідки сморід?

У сесійній залі депутат Олександр Лащук озвучив претензії мешканців Північного мікрорайону про те, що по ночах у районі поширюється дуже поганий запах.

Святослав Євтушенко підтримав колегу і додав ще одну адресу неприємного запаху – вулиця Бахарєва. «І в нас також є цей запах», – висловила претензії і Ольга Покальчук, котра живе на вулиці Марфи Струтинської.

Депутати допускають, що вночі деякі підприємства включають твердопаливні котли, в яких спалюють щось смердюче, і доручили санслужбі з’ясувати походження смороду.

Басівкутська епопея завершилась

Рівнерада відмовила приватному підприємству «Агата» в поновленні договору оренди землі на вулиці Басівкутській навпроти магазину, що розмістився на цій вулиці в будинку № 68.

Йдеться про ту територію, на якій ця фірма планувала зведення АЗС. На останній сесії Рівнеради поставлено останню крапку в цій історії. Тепер фірма, з якою так довго воював Басів Кут, відстоюючи свою територію в пікетах у холод і спеку, не має жодного стосунку до басівкутської землі, отже, не побудує тут ні запланованої АЗС, ні взагалі нічого.

Із цього приводу на сесії виголосили великі вдячні промови всім причетним до історії цього подолання депутат від Басового Кута Анатолій Чугуєвець та мешканка цієї околиці Рівного Дарія Лико, яка очолювала протестну групу мешканців Басового Кута. 

«Ріверсайд» загладить вину, вклавши в благоустрій 2,5 мільйона гривень

Минулого четверга на сесії Рівнеради нарешті було остаточно узаконено будівництво над річкою Устя на місці колишнього хлібозаводу.

Цей будинок під назвою «Ріверсайд» розпочали будувати без жодних дозволів, без оформлення документів на землю та купою інших порушень, тому будівництво було зупинено. Якби не рядові рівняни, які встигли вкласти у квартири в цьому будинку свої гроші, то навряд чи це будівництво й відновилось би.

Але міська рада пішла назустріч людям, адже було б несправедливо, щоб через недбайливого забудовника постраждали півсотні рівненських сімей, і зрештою довела питання до логічного кінця. Депутати затвердили проект землеустрою і передали земельну ділянку на вулиці Небесної сотні в оренду забудовнику.

При цьому йому доведеться виконати виставлені міською радою умови. Забудовник на це пристав. Тепер він поза межами будівельного майданчика виконає роботи із благоустрою загальною вартістю майже 2,5 мільйона. Зокрема, цим коштом буде заасфальтовано вулицю, впорядковано набережну річки, встановлено в зоні благоустрою 33 сміттєві урни та 40 паркових світильників. 

Рівненські депутати сказали своє «фе» Кабміну

Міські обранці практично одностайно прийняли звернення до вищих ешелонів влади України щодо катастрофічної ситуації із забезпеченням галузі охорони здоров’я імунобіологічними препаратами. Його хотіли надіслати до Президента, Кабміну та Верховної Ради. Однак депутат Любомир Гладун запропонував Президента з цього списку виключити. Мовляв, він тут ні до чого. З ним погодились.

Назвати школу іменем загиблого випускника

Йдеться про п’яту школу Рівного. Начальник управління освіти, депутат Рівнеради Василь Харковець запропонував клопотати перед вищими ешелонами влади, щоб назвати її іменем загиблого в АТО випускника цієї школи Олександра Борисенка. Депутати пристали на цю пропозицію одностайно.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?