Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Грудень 2015
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Рівняни можуть звертатися до податківців за допомогою мережі Інтернет | Газета 7 Днів

Рівняни можуть звертатися до податківців за допомогою мережі Інтернет

08.12.2015 14:06
Переглядів:443
Із 28 жовтня 2015 року набрала чинність у новій редакції стаття 5 Закону України «Про звернення громадян», згідно з якою звернення може бути усним чи письмовим (електронне звернення), нагадує Державна податкова інспекція у м. Рівному.

Реалізувати своє право на електронне звернення в ДПІ у м.Рівному громадяни можуть, надіславши його за допомогою використання мережі Інтернет засобами електронного зв’язку на поштову скриньку (rv.16.zvernennya@sfs.gov.ua), із дотриманням вимог до його оформлення.

Водночас повідомляємо, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронне звернення, якщо воно надсилається без використання електронного цифрового підпису, повинно мати вигляд скан-копії та/або фото копії.

Також звертаємо увагу, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, невідкладно, але не пізніше ніж через 15днів від дня їх отримання.

Особистий прийом громадян посадовими особами інспекції проводиться у приймальні громадян, в кабінеті № 437 (ІV поверх). Прийом здійснюється згідно із затвердженим графіком прийому громадян за попереднім записом, що проводиться працівниками сектора організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (каб. 432); тел 0(362) 28-09-87).

Ознайомитися з графіком особистого прийому громадян посадовими особами ДПІ у м.Рівному можна у Центрі обслуговування платників (м. Рівне, вул. Відінська, 8, 1-й поверх) або на суб-сайті ГУ ДФС у Рівненській області (http://rv.sfs.gov.ua).

ДПІ у м. Рівному

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 17 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?