Архів новин

Рівняни занепокоєні дитячим травматизмом на дорогах | Газета 7 Днів

Рівняни занепокоєні дитячим травматизмом на дорогах

04.11.2015 13:20
Переглядів:285
За повідомленням управління Державтоінспекції МВСУ в Рівненській області, за 9 місяців нинішнього року зареєстровано 98 автопригод, в яких загинуло 15 дітей та 91 дитина травмована.

Однак,  попередження ДТП та  безпека на дорогах залежить і від наших громадян, вважає  лікар-санолог Обласного центру здоровя Валентина Копель.

 

Це означає, що без допомоги самих водіїв та пішоходів досягти бажаного результату лише силами Державтоінспекції дуже важко, каже вона. Що може зробити охорона здоров’я, аби підвищити безпеку на дорогах? Насамперед, включати питання безпеки дорожнього руху у програми зміцнення здоров’я і профілактики захворювань. По-друге, забезпечити систематичний збір медико-санітарної інформації про особливості наслідків дорожньо-транспортних пригод,  удосконалити  роботу служб долікарняної і лікарняної допомоги та  реабілітаційних служб, а також забезпечити підвищення кваліфікації медперсоналу в області травматології на первинному, вторинному і третинному рівнях охорони здоров’я. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?