Птн
Суб
Нед

Жовтень 2015

Рівнянин Денис Мартинюк привіз з чемпіонату України три золоті медалі | Газета 7 Днів

Рівнянин Денис Мартинюк привіз з чемпіонату України три золоті медалі

27.10.2015 11:57
Переглядів:736
З 22 по 25 жовтня в м. Харків проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів, участь в якому взяли понад 340 українських плавців. Команда Рівненської області посіла 6 загальнокомандне місце.

Найкраще виступив в складі нашої команди Денис Мартинюк. Він виступав на своїх традиційних дистанціях 200 м батерфляй, 200 м на спині та 400 м комплексне плавання де здобув 3 золота.

Срібними призерами чемпіонату стали Ілля Цимбалюк (200 м, брас), Максим Бебешко (400 м, комплексне плавання), Ілля Хом`яков (200 м, вільний стиль), Олексій Астаф`єв (1500 м, вільний стиль) і Анастасія Мігаль (50 м, на спині).

Водночас бронзовими нагороди здобули: Олексій Астаф`єв (200 м, на спині), Анастасія Мігаль (100 м, на спині) та учасники комбінованої естафети 4 по 100 м - Олексій Астаф`єв, Ілля Цимбалюк, Денис Мартинюк і Ілля Хом`яков.

Команду Рівненської області готували до чемпіонату України тренери  Світлана Волошина, Світлана Бесарабчик, Тарас і Вікторія Байдан, Андрій  Потичко та Микола Майструк.