Архів новин

Сьогодні нагороджували кращих рівненських студентів | Газета 7 Днів

Сьогодні нагороджували кращих рівненських студентів

17.11.2015 18:03
Переглядів:391
П’ятнадцятьох кращих студентів вищих навчальних закладів міста вітав міський голова Володимир Хомко. Вже традиційно, з нагоди Дня студента вони отримали грамоти, подяки та пам’ятні подарунки.

Почесними грамотами за високі показники у навчанні, активну участь у громадському житті навчального закладу та з нагоди Дня студента нагородили Анастасію Кратюк,  Олександру Корчевську,  Людмилу Зосімчук,  Максима Воловича,  Софію Олексійовець,  Надію Хмельковську,   Тетяну Гончарук, Наталію Хомич,  Вадима Остапчука, Світлану Олійник,  Вадима Орлова,  Яну Остапчук та Ольгу Псалтиру.  Подяками Рівненської міської ради та виконавчого комітету відзначили Вікторію Герус і Ольгу Зайченко.

 

– Тільки від вас залежить те, як ми будемо жити надалі, – наголосив міський голова, вітаючи студентів із їх святом. – У вас є і знання, і самостійність, і бажання чогось досягти у житті. Тому не сумніваюся, що у вас попереду хороше майбутнє. А ще мені дуже хотілося б, щоб в нашій країні стало модним бути успішним. Якщо в суспільстві буде мода на успішність, воно також стане успішним. А завдання держави – зробити так, щоб кожна молода людина, виключно від своїх знань і здібностей, могла досягти своєї мети. Це не має залежати від статку її батьків чи місця проживання. Якщо держава такі умови створить і модно буде бути успішним,  ми процвітатимемо. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 14 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?