13.11.2015 15:08
Переглядів:145

Плавання

У Дубаї рівнянин виборов «срібло»

Рівненський плавець Михайло Романчук виборов срібну нагороду Кубку світу в Дубаї (ОАЕ). На дистанції 1500 м вільним стилем він показав результат 15 хвилин 02.34 секунди, поступившись лише чехові Яну Міку. Бронзова нагорода у Пола Джонсена з Фарерських островів.

Футзал

Довгоочікувана перемога «Кардинала»

В останньому турі першого кола чемпіонату України МФК «Кардинал-Рівне» приймав івано-франківський «Ураган». Маючи в своєму пасиві лише поразки, рівняни прагнули перемоги і перемогли.

Гра розпочалася з розвідки, але з часом гості почали турбувати нашого воротаря. Проте Іван Гурко щоразу рятував свою команду. Ближче до середини першого тайму рівнянам вдалося вирівняти гру. Коли до перерви залишалося 33 секунди, Богдан Новак відкрив рахунок.

Після відпочинку ураганівці відігралися: на 23-ій хвилині Зварич зрівняв рахунок. Однак дуже швидко сказав своє слово капітан рівнян Олександр Басич, який забив такий потрібний гол. Не встигли гості опам’ятатися, як через 18 секунд у їхні ворота влетів ще один м’яч – цього разу після удару новачка рівненської команди Андрія Кіданова. І вже 3:1. Проте ураганівці, перевівши дух, змогли відквитати один м’яч. Гра загострилася, обидві команди багато атакували, проте гравцям бракувало точності. І лише на 35-ій хвилині граючий тренер «Кардинала» Сергій Піддубний зміг результативно завершити атаку своєї команди – 4:2.

Після цього гості почали грати з п’ятим польовим, що виправдало себе: Боргун знову скоротив рахунок до мінімуму – 3:4. І все. МФК «Кардинал-Рівне» зумів здобути свою першу в цьому чемпіонаті перемогу (4:3) і завершив перше коло на мажорній ноті. Попри це команда перебуває на останньому місці, відстаючи від «Привата» з Кривого Рогу на один пункт.

Рівнянин потрапив до збірної

Збірна України з футзалу з 11 по 14 грудня візьме участь у відбірковому етапі чемпіонату світу в угорському Дьйорі. Суперниками нашої команди будуть збірні Англії, Бельгії та Угорщини.

Рівнянин Богдан Новак потрапив до розширеного списку з 25-ти гравців, які мають шанси зіграти в Угорщині у складі національної збірної. Цікаво, що Богдан цього року вперше почав виступати у міні-футболі. За два місяці, які грав за рівненський «Кардинал», він привернув увагу наставників збірної своєю результативною грою (6 голів у семи матчах).

Регбі

Крок до медалей

Регбійний клуб «Рівне» в першому матчі за бронзу чемпіонату України у вищій лізі з регбі-15 приймав івано-франківський «Роланд».

Команди впродовж двох таймів діяли з перемінним успіхом. За 15 хвилин до кінця зустрічі рівняни вигравали – 15:8. Але наприкінці гри «Роланд» скоротив відставання до двох пунктів. Тож у підсумку 15:13, і РК «Рівне» завойовує першу перемогу в боротьбі за бронзові медалі.

Матч-відповідь відбудеться 15 жовтня в Івано-Франківську.

Футбол

Перші очки «водників»

Футбольна команда «Верес-НУВГП» здобула першу перемогу в чемпіонаті Студентської ліги України.

У матчі 4-го туру змагань на власному полі «водники» приймали кременецький «Буревісник». Рівняни вже в дебюті гри пропустили гол із пенальті. Однак наші студенти ще до перерви зуміли відігратися (гол на рахунку Павла Таргонія). А в другому таймі підопічні Олександра Григоровича все ж таки вирвали перемогу – 2:1. Переможний м’яч у ворота «Буревісника» провів Олександр Апанчук.

У перших своїх матчах «Верес-НУВГП» у гостях поступився команді Львівського державного університету фізичної культури (0:3) та чернівецькому «Університету» (1:3) і посідає четверту позицію в підгрупі «Захід».

Наступний матч рівнян – у Тернополі з ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

«Рівес» – чемпіон Рівного

У Рівному завершився чемпіонат міста з футболу. Чемпіоном став «Рівес», який в останній грі з мінімальним рахінком обіграв «Стандарт-Онікс» (1:0) і таким чином обійшов конкурента. «Стандарт» – другий, третє місце у дебютанта змагань – «Рівнегазу». Найкращим гравцем турніру став захисник газовиків Олександр Гергелюк.