Архів новин

У центрі Рівного – Небесна сотня на портретах | Газета 7 Днів

У центрі Рівного – Небесна сотня на портретах

20.02.2016 13:29
Переглядів:177
Сьогодні – у День пам’яті героїв Небесної сотні – на рівненському майдані Незалежності численні перехожі спиняються й вдивляються в обличчя тих, хто був розстріляний два роки тому на Хрещатику. Великою виставкою фотопортретів місто вшановує подвиг учасників Революції гідності.

– Погляньте, в більшості то всі молоді люди. За що їх розстріляли?! І хто, скажіть мені?! Чому ми досі терпимо ті скиглення за Союзом. Ці смерті – справа рук північного сусіда! Прийшли на нашу землю убивати, й самі ж кричать на цілий світ, що ми якісь бандити і бандерівці. Дивіться – віддали життя за волю хлопці з усієї України, наші земляки! Коли ж ота дика орда Московія нарешті вже нап’ється крові українців? – такі болісні відчуття викликала виставка у вісімдесятирічного Леонтія Григоровича, пенсіонера з Рівного, учасника ще першого Майдану.

Рівняни, як один, підкреслюють, що виставка гарна і зворушлива. Підходять і дорослі, й діти, багато хто втирає сльози. Хтось шепотить слова молитви. А з неба плаче дощ…

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?