Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

У Рівному встановлять пам’ятник Тарасові Бульбі-Боровцю | Газета 7 Днів

У Рівному встановлять пам’ятник Тарасові Бульбі-Боровцю

19.01.2016 09:03
Переглядів:302
Встановлять постамент на проспекті Директорії у Рівному, де заклали та освятили його наріжний камінь

Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук звернувся до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України з проханням ініціювати відзначення на державному рівні 75-річчя з дня створення Української повстанської армії «Поліська Січ». Він запропонував включити до плану заходів з відзначення ювілею УПА «Поліська Січ» виготовлення та встановлення пам’ятника Тарасові Бульбі-Боровцю, макет якого вже готовий.

Я впевнений, що цьогоріч нам вдасться встановити пам’ятник засновнику УПА «Поліська Січ». Цей величний монумент – лише маленька частка пошани, на яку заслуговують такі Герої, як Тарас Бульба-Боровець. Адже це людина, яка понад півстоліття боролася за Незалежність України – діючи в підпіллі, на чолі повстанської армії, будучи в еміграції, – зауважив Володимир Ковальчук.

З нагоди відзначення 75-річчя створення УПА «Поліська Січ» на Рівненщині відбудеться низка масштабних заходів: діятимуть патріотичні юнацькі спортивно-вишкільні табори та сплави, участь у яких братимуть діти зі всієї України; відбудуться міжнародні конференції та форуми щодо ролі УПА «Поліська Січ» у національно-визвольному русі та її значення у відновленні Української держави.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?