Архів новин

Війна з «черепашками» триває | Газета 7 Днів

Війна з «черепашками» триває

12.11.2015 15:21
Переглядів:187
На вулиці Вербовій у вівторок демонтували перші 5 із 20-ти самовільно встановленихтут «черепашок»

Про те, що два десятки гаражів-«черепашок» у дворі на вулиці Вербовій, 46 ідуть під примусове знесення, було відомо давно. Тому ніхто не чекав, що п’ятеро з несумлінних власників зберуться, аби перешкодити виконанню рішення міськвиконкому і відстоювати свої потворні гаражі. Ті люди стали на шляху стріли підйомного крана, бо знали: жодний кранівник над головами у людей не понесе вантаж.  

Ось ще один найбільш принизливий і прикрий бік й без того неприємної картини: у жодному з п’яти незаконних гаражів машини не було, а лише позаторішнє листя пріло. В одному ще валявся якийсь брудний меблевий мотлох, назбираний коло сміттєвих баків. До інших навіть в’їзди мохом поросли: стояли гаражі, щоб тільки «застовпити» місце.  

– Чому взялися звільняти саме двір будинку на Вербовій, 46? – запитуємо заступника міського голови і голову комісії з демонтажу незаконних тимчасових споруд Руслана Шевчука.

– Знесемо поступово всі такі об’єкти в місті, – відповів він. – Та в першу чергу ті, які найбільше заважають і викликають обурення сусідів. Просто від мешканців цього будинку до міськвиконкому надійшло найбільше скарг. Наступні претенденти під знесення – гаражі на вулиці Волинської дивізії. А тих людей, які раптом не знайдуть свою незаконну споруду, повідомлю, що майно це буде зберігатися на території тресту зеленого господарства або КАТП 1728. Аби його отримати, потрібно звернутися до управління ЖКГ, оплатити вартість демонтажу, транспортування й зберігання споруди, і можна забирати. Так само, як авто зі штрафмайданчика.

– Під цими гаражами проходять міські інженерні мережі – кабелі зв’язку та електромереж, водопроводи, теплотраси, – розповідає головний архітектор міста Сергій Семенець. – Тут гаражі не можна ставити. А за проектом – це місця для паркування. То люди змушені свої машини ставити під вікнами, бо хтось займає двір порожнім гаражем.

 – Я проти зносу! Згідний вже платити гроші за це місце ! – кричав у диктофон найбільш активний із незаконних власників, вже літній Олександр Петрович. До речі, виявилося, що мешкає цей чоловік, не тут, а в будинку на Вербовій, 44!

 

 

Лише один з 20-ти  власників  незаконних гаражів звернувся до комісії з проханням дозволити йому демонтувати свій гараж самому. Йому дозволили, але взяли розписку. Мабуть, він просто не схотів оплачувати демонтаж.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 3 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?