За рік-два всі двори впорядкують | Газета 7 Днів
За рік-два всі двори впорядкують
Розгорнутий фронт робіт з ремонту доріг та прибудинкових територій, якого місто не бачило останні кілька років, дехто з недоброзичливців намагається «списати» на місцеві вибори. Злі язики теревенять, що таким чином міська влада хоче завоювати прихильність виборців. Насправді все по-іншому. Комунальникам за нинішній сезон, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, вдасться зробити набагато більше, ніж у два попередні роки, завдяки суттєвому перевиконанню надходжень до міської казни. Загалом на ремонти доріг, дворів і пішохідних зон цього року в бюджеті Рівного передбачено 5 мільйонів 700 тисяч гривень. Суттєвим плюсом є й те, що казначейство не затримує, як це було торік і позаторік, фінансування. Та й погода, що не менш важливо, сприяє комунальникам. Відтак, вони вже навели лад майже у 40 дворах Рівного. Зокрема, здійснили благоустрій прибудинкових територій на Студентській, 1; Небесної сотні, 22; усій Спартака; Відінській, 36, 38, 39, 40; Крушельницької, 62а; Чорновола, 17; Шухевича, 4; Вербовій, 38, 44; Коновальця, 22; проспекті Миру, 7, 9, 10; усій Корнинській (тротуари). Проведена реконструкція в районі Нового двору біля церкви, зроблені тротуари на Данила Галицького і в районі поліклініки № 3, що на вул. Макарова, тощо. На черзі як мінімум ще 40 дворів.
КомпетентноМіський голова Рівного Володимир ХОМКО:
– Цей рік доволі вдалий у плані приведення до належного стану дворів та прибудинкових територій. Чим це зумовлено? А тим, що нормально запрацювало казначейство. Якби воно працювало так, як нині, торік і позаторік, то так само інтенсивно, як сьогодні, проводилися б роботи з благоустрою дворів. На жаль, усе залежить від Кабінету Міністрів: дали команду – гроші пішли. На щастя, гроші зараз йдуть.
Разом з тим, ремонт прибудинкових територій виявився палицею з двома кінцями, оскільки вирішення однієї проблеми породило іншу. Зокрема, нерідко виникають конфліктні ситуації: комунальники асфальтують один двір, а приходять мешканці іншого, нарікають: чому, мовляв, не роблять ремонт їхньої прибудинкової території. Але ж, погодьтеся: неможливо в один день охопити все. Стараємося в першу чергу асфальтувати найбільш розбиті вулиці та двори. Проте хочу заспокоїти решту мешканців міста: не переживайте, за рік-два, якщо не зміниться ситуація з казначейством, всі двори будуть приведені до належного порядку. Я вам обіцяю.
Довідково
Щоб не було з цього приводу ніяких сумнівів і кривотлумачень, Володимир Хомко запропонував опублікувати у газеті «7 днів» перелік дворів, у яких буде проведено ремонт найближчим часом.
Так-от, цього року заплановано провести благоустрій таких прибудинкових територій: Біла, 105а, 107а; Вербицького, 9; Вербова, 41; Відінська, 31,33, 40а; В. Дивізії, 7; Гагаріна, 67; Небесної сотні, 22;
Гур’єва, 11; Драгоманова, 23; Кавказька, 6; Київська, 32; Котляревського, 4; Крушельницької, 69, 77; Курчатова, 62д; Льонокомбінатівська, 3, 5, 7; Мельника, 8, 18, 20; Міцкевича, 11; Млинівська, 33; Київська, 44; провулок Кавказький; Польова, 2; Світанкова, 11; Ст. Бандери, 69; Студентська, 2, 14; Черняка, 18; Шведа, 7; Шевченка, 54, разом з просп. Миру, 17; Шухевича, 4, 24.
Водночас ми дізналися від міського голови адреси, де в цьому році будуть встановлені дитячі майданчики. Це, зокрема: Вербова, 41ж; Вербова, 46 – Макарова, 30; Дубенська, 44; Золотіївська, 59; Калнишевського, 26; Київська, 44; Кн. Острозького, 22; Коновальця, 5, 10; Коновальця, 7–15; Макарова, 26; Мельника, 12 (між будинками Мельника, 8, 12, 14 та дитсадком № 55); просп. Миру, 12, 17; Млинівська, 33, 37; Соборна, 291; С. Петлюри, 40; парк «Просвіти»; Польова, 2; Шевченка, 54; Шухевича, 4; Черняка, 16.
Окрім того, планується встановити спортивні майданчики у дворі будинку № 9 на вулиці В. Дивізії та біля парку ім. Богомолова, а також обгородити футбольний майданчик на проспекті Миру, 25.
Ця інформація є на сайтах міського голови www.khomko.rv.ua та міської ради www.city-adm.rv.ua
7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.