Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Січень 2016
 

Замість звичайних паспортів уже дають ID-картки | Газета 7 Днів

Замість звичайних паспортів уже дають ID-картки

12.01.2016 15:43
Переглядів:498
У Рівному від понеділка приймають документи на українські пластикові паспорти з безконтактним електронним чипом – ID-картки.

Оформленням та видачею нових документів займаються територіальні підрозділи управління Державної міграційної служби України в Рівненській області. Спочатку ID-картки видаватимуть лише як перший паспорт – громадянам, які досягли 16-річного віку, та з часом їх виготовлятимуть для всіх охочих.

Новенький пластиковий паспорт громадянина України видадуть протягом 30 днів з моменту подачі заяви. А можна в терміновому режимі – за 10 днів. Звичайні паспорти-книжечки залишаться так само дійсними.

На чип нового пластикового паспорта записують цифрове фото, електронний підпис, відбитки пальців, місце реєстрації та інші дані за бажанням власника. Обов’язкової заміни паспорта громадянина України на ІD-картки не передбачено, отож немає сенсу поспішати з її отриманням.

– У Рівному вже прийняли кілька заяв на паспорти нового покоління, – розповіла кореспондентові спеціаліст зі зв’язків із громадськістю обласної міграційної служби Людмила Пшебільська. – Першою її подала 16-річна рівнянка Наталія. За місяць вона стане першою власницею ID-картки в нашій області. Кілька переселенців з Криму також звернулася до нас із проханням видати їм перші паспорти нового українського формату.

id_rivne_nata

Наша довідка. Для оформлення першого паспорта громадянина України після досягнення 16-річного віку необхідно звернутися до територіального підрозділу УДМС за місцем проживання та надати свідоцтво про народження, а для осіб, які народилися до 1 березня 2001 року, також копії документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу їхніх батьків.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?