Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2014
 

Здали житло без газу і тепла, без світла і води, працюючого ліфта | Газета 7 Днів

Здали житло без газу і тепла, без світла і води, працюючого ліфта

02.10.2014 00:00
Переглядів:431

Ще одним соціальним вибухом місцевого масштабу вкотре спробував ощасливити Рівне утаємничений заїжджий забудовник – «Набережний квартал».

На сесію міської ради прийшли «щасливі» новосели квартир другої черги «Набережного кварталу». Це тієї самої, яку, за обіцянками, зак­ріпленими в договорах, мали завершити до літа. Ну, а як ні, хоча б платити кожному із замовників квартир за кожен місяць затримки тисячу гривень штрафу.

Та налякало власників квадратних метрів не зволікання (до цього нашим людям не звикати). Усе навпаки: їм стало відомо, що друга черга юридично вже здана в експлуатацію.

У заяві до міського голови Раїса Мукомолець, голова ОСББ «Набережний квартал Рівне-2» повідомляє, що «ще 25 червня 2014 року в Державній архітектурно-будівельній інспекції України зареєстрована декларація… про готовність об’єкта до експлуатації, яка реально не відповідає дійсності. З цього часу проминуло майже три місяці, але на 25 вересня на об’єкті не виконані роботи із забезпечення водо-, газо-, електропостачання, введення ліфта в експлуатацію тощо. На наші листи голова ЖБК Єрьоменко О.О. не дав жодної відповіді. Зустрітися з ним неможливо. Просимо вас втрутитися в ситуацію і захистити права мешканців міста Рівного. У разі нереагування на наше звернення будемо вдаватися до радикальних дій у пошуках справедливості».

Кореспондент відвідав цю «завершену» новобудову в понеділок. То люди, що вкладали гроші в квартири, розповіли, що у частині квартир у авральному порядку встановили вже опалювальні котли. Ліфт не вмикатимуть їм, доки жильці не завершать ремонти. А води і електрики, кажуть, катма. До речі, в першій черзі «Набережного» ліфт також не працює.

Вчора – в цьому кореспондента запевнив юрист будівництва, що представився нам як Михайло, вода й електрика були вже у квартирах…

От що цікаво: якби мешканці не пожалілись на сесії міським депутатам, якби за поданням Володимира Хомка не створено було комісії, що має розібратися в питанні, щось зрушилося б чи ні?

– Хіба було б таке можливо, якби хід будівництва і введення об’єктів у експлуатацію контролювало місто? – риторично запитав у депутатів Володимир Хомко. – Ніколи в житті! Відповідно до реформи місцевого самоврядування всі функції контролю за будівництвом мають бути передані місцевим органам влади. Тоді цей хаос припиниться по всій Україні.

Що ж, вітаємо щасливих новоселів. І сподіваємося, що в них все буде добре. Із документами на власність на квартири, із правом власності на землю, із дозволами на експлуатацію газових приладів… А взагалі-то їм раніше треба було про це подбати та пересвідчитися, що в забудовника є вся технічна й дозвільна документація.

Сергій СНІСАРЕНКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?