Архів новин

Рівненських школярів навчатимуть енергоефективності | Газета 7 Днів

Рівненських школярів навчатимуть енергоефективності

02.03.2016 14:21
Переглядів:184
У Рівненському навчально-виховному комплексі №12 стартував проект «Школа енергії», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального Міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини. Проект триватиме з січня по жовтень цього року.

В рамках реалізації проекту учитель-координатор Наталія Іванкова взяла участь у першому заході проекту – соціальному тренінгу з питань енергетичної освіти, основ енергоаудиту та простих енергоощадних методів, який нещодавно відбувся у Львові. Педагог ознайомила з умовами проекту своїх колег та школярів.

 

Нині в НВК 12 сформовані енергокоманди. Учні разом з вчителями проведуть енергоаудит шкільної будівлі, а також своїх домівок. За підсумками аудиту розроблять та впровадять програму заходів, спрямовану на зменшення споживання енергії будівлі. Енергоаудит шкільної будівлі, проведуть разом з професійним аудитором Миколою Гутником.

 В рамках проекту 22 квітня планується проведення Дня Землі. А протягом травня за участю школярів та педагогічного колективу будуть проведені Проектні Дні. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?