Архів новин

Питання твого гаманця | Газета 7 Днів

Питання твого гаманця

03.03.2016 11:03
Переглядів:340
Учасники ради голів ОСББ, заручив-шись партнерством проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», днями зібралися на конференцію щодо енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках.

Питання розглядалися технічні: про те, якими мають бути вікна і як їх мають правильно встановлювати; аналогічно – про термомодернізацію, варіанти реконструкції систем опалення, енергозберігаючі й безпечні двері, комплексне утеплення, світлодіодне освітлення.

– Цим семінаром ми розпочинаємо системне спілкування голів ОСББ з людьми, що мають передати колосальний досвід у галузях енергоефективних технологій, – привітав учасників почесний голова ради голів ОСББ Ігор Мічуда.

– Наразі в Україні енерговитрати на квадратний метр житла за рік становлять 120 кіловат-годин, а в Німеччині утричі менші – 40! – приголомшила статистикою директор товариства «Реноме-Партнер» Людмила Кубай. – Причому ціни на енергоносії в нас уже майже однакові, а от зарплати – різні…

Ми дивувалися: численні голови ОСББ, іще недавні вчителі, бухгалтери, військові, правоохоронці, вглиблялися в технічні тонкощі з таким розумінням і критичністю, які, здавалося б, можливі під час конференції колег. Як таке може бути? А ось так! Коли енергоефективність – питання твого гаманця, то можна осилити все!

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 3 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?