Архів новин

У Рівному презентують графічний роман «Герой поневолі» | Газета 7 Днів

У Рівному презентують графічний роман «Герой поневолі»

09.03.2016 09:45
Переглядів:276
Завтра о 15 годині, презентуватимуть графічне видання роману Івана Франка «Герой поневолі». Який створили два автори, Сіріл Горішний (Франція) та Міхай Тимошенко (Румунія). Література у подібному жанрі, видається в Україні вперше. З цим унікальним виданням можна відкрити для себе Львів за часів австрійської імперії очима Івана Франка та сучасних авторів.

Графічний роман «Герой поневолі» – двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка. У такому романі сценарій і малюнки співіснують для передачі сюжету.

Автори коміксу складають дивовижний інтернаціональний дует, і за допомогою львівського видавництва «Леополь», видали двотомну історію, відкриваючи серію української графічної літератури:

Сценарист – Сіріл (Кирило )Горішний народився в Парижі у 1977 році. Отримавши ступінь магістра  історії в Сорбонні, він повертається на землю своїх предків – в Україну. Нарівні із захопленням фотографією, особливу увагу приділяє життю гірського народу Карпат - гуцулів.

Художник-румун українського походження – Міхай Тимошенко. Народився в 1980-му році в Румунії. У 19 років молодий художник повертається в Україну, країну свого діда. У Львові  закінчує Національну академію мистецтв (відділення графічного дизайну). Є учасником міжнародних виставок, цікавиться театральною режисурою і пантомімою.

 Зустріч відбудеться в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки(3-ій поверх, відділ обслуговування документами іноземними мовами).

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?