Архів новин

Сьогодні в Рівному міська влада звітує про бюджет–2015 | Газета 7 Днів

Сьогодні в Рівному міська влада звітує про бюджет–2015

11.03.2016 12:51
Переглядів:283
У сесійній залі присутні заступники міського голови Олексій Хмилецький та Сергій Васильчук. Веде ці представницькі збори голова бюджетної комісії Рівнеради Сергій Паладійчук.

З основними параметрами бюджету–2015 ознайомив присутніх начальник управління бюджету і фінансів міськвиконкому Віктор Шульга. Заступник міського голови Сергій Васильчук так прокоментував параметри бюджету: «Рівне – повністю самоокупне. Адже з тих 4 мільярдів різноманітних податків, які збираються в місті, воно отримує у своє розпорядження і використовує тільки близько 1,4 мільярда. Плюс 1,1 мільярда виплачує пенсіонерам Рівного Пенсійний фонд. Неважко підрахувати, що майже півтора мільярда Рівне віддало у 2015 році для держави».

 

До речі, з видатків міста, які торік становили 1 мільярд 377 мільйонів гривень, 76% використано на захищені статті, в основному (38,8%) – на зарплату плюс нарахування. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?