Архів новин

РЕНОМЕ: про культуру, напрямки та впровадження проектів з енергоефективності | Газета 7 Днів

РЕНОМЕ: про культуру, напрямки та впровадження проектів з енергоефективності

16.03.2016 17:03
Переглядів:438
Культура енергоспоживання – ключ до енергоефективності. Це раціональне поводження з енергією, її розумне та ощадливе використання, запобігання непотрібним втратам

Усвідомлюючи  необхідність у формуванні такої культури, компанія «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» та «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» об’єднують свої зусилля. Сьогодні енергоефективність та енергозбереження стануть пріоритетними напрямками розвитку товариств. Компанії впроваджуватимуть кращі практики з раціонального використання та заощадження енергоресурсів у своїй роботі, залучатимуть до взаємодії споживачів.

Вже розпочалась широка інформаційна кампанія для населення. Її мета - роз'яснення важливості енергоефективних заходів. Товариства надаватимуть фахові консультації представникам ОСББ у технічних аспектах, а також інформуватимуть про державні та міжнародні програми підтримки у проведенні енергозаходів, кредитні програми.Крім усього, компанії стануть експертами в енергообстеженнях житлових будинків.

 – Питання енергоефективності обговорюються давно. Але ціни ростуть і кожен з нас витрачає на опалення чималі гроші. Час перейти до конкретних дій. Уявіть собі, що близько 88% ресурсів ми витрачаємо на опалення, решту – на використання електричних приладів і підігрів води. Саме у цій площині ми можемо почати економити не лише енергію, а й власні кошти. До прикладу наведу Німеччину, де програма з енергоефективності діє уже близько тридцяти років. За цей час там вдалось понизити динаміку споживання енергії будинками майже у три рази і на цьому німці не зупиняються.

Відповідно, середньо статистичний житель Німеччини, умовно кажучи, втричі менше платить за опалення, ніж українець за такі ж квадратні метри. Порівнювати рівень життя і зарплат не приходиться, – розповідала директор «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» Людмила Кубай на семінарі «Реалізація енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках». Як експерт від Rehau, Людмила Віталіївна присвятила виступ питанням енергоощадливості в Україні та закордоном, правилам вибору енергоефективного вікна, його компонентам і установці. Захід, що відбувся наприкінці лютого, було проведено для голів ОСББ Рівного.

Іноді прості рішення можуть суттєво знизити витрати на електричну енергію та опалення. При цьому зовсім не обов'язково обмежувати себе в користуванні сучасними досягненнями цивілізації. Потрібно лише формувати нові звички споживання, крокуючи у напрямку енергоефективного майбутнього.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?