Архів новин

Рівненська школа відсудила своє майно | Газета 7 Днів

Рівненська школа відсудила своє майно

16.03.2016 17:30
Переглядів:384
Завдяки прокуратурі Рівненській загальноосвітній школі № 11 повернуть майно вартістю 108 тис грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Доведено, що тепличні приміщення школи № 11 були відчужені у 2008 році фізичним особам на підставі рішення Рівненської міської ради та укладених договорів купівлі-продажу незаконно, оскільки законодавством України приватизація майна закладів системи освіти заборонена.

Під час розгляду цивільної справи суд І інстанції відмовив прокуратурі у задоволенні позовних вимог. Однак за результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури області визнано обґрунтованою її позицію, скасовано незаконне рішення суду І інстанції та ухвалено нове судове рішення. Відтак,  визнано недійсними рішення Рівненської міської ради, договори купівлі-продажу та витребувано із чужого незаконного володіння майно школи загальною площею понад 120 м кв. Таким чином завдяки прокуратурі Рівненщини нерухоме майно вартістю 108 тисяч гривень повернуть школі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?