Архів новин

Рівненські студенти схрестять мечі у інтелектуальному батлі | Газета 7 Днів

Рівненські студенти схрестять мечі у інтелектуальному батлі

16.03.2016 10:47
Переглядів:490
У Рівному кинули виклик молодим, допитливим і сміливим. Тут презентували третій студентський чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge. Одним із партнерів заходу виступила компанія «РЕНОМЕ-СМАРТ».

Ми переконані, що молодь є двигуном розвитку не лише суспільства, а  й країни в цілому. Вона здатна знаходити нові ідеї, свіжі погляди та неординарні рішення. Тому підтримка інтелектуальних та освітніх ініціатив знаходяться на пріоритетному місці у нашій компанії,– коментує Олена Білик, керівник маркетингово-аналітичного відділу «РЕНОМЕ».

Цільова група учасників – студенти 3-5 курсів, які прагнуть продемонструвати свої управлінські та менеджментські здібності. Зазвичай це майбутні менеджери та економісти. Цьогоріч поборотись за першість зможуть ще й юні ІТ-спеціалісти та інженери.

Власне інтелектуальний батл відбудеться 9 квітня о 9:00год у НУВГП. І полягатиме він у вирішенні кейсів - певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій компанії. Команди повинні будуть вивчити їх, визначити проблеми та запропонувати власне вирішення.

На переможців чекатиме бізнес-ланч з генеральним партнером, можливість побачити компанії-партнери проекту зсередини та поспілкуватися з командою, запрошення на особисті зустрічі, корпоративні навчання та співбесіди, стажування у команді Smart People та безліч інших цінник подарунків.

 Не зволікайте, дізнавайтеся більше і реєструйтеся для участі.

«РЕНОМЕ-СМАРТ» чекає на переможців!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?