Архів новин

Школи Рівненщини успішно придбали обладнання для кабінетів фізики | Газета 7 Днів

Школи Рівненщини успішно придбали обладнання для кабінетів фізики

16.03.2016 07:05
Переглядів:489
Вже нині воно активно використовується у навчальному процесі. Про це повідомили у прес-службі обласного управління освіти і науки.

Наприкінці минулого року Рівненщина завдяки освітній субвенції отримала додаткових 4 мільйони гривень на придбання обладнання для кабінетів фізики. Кошти відразу спрямували на найнеобхідніше для закладів. Спочатку в кожному районі обирали одну чи кілька шкіл, куди й спрямували кошти.

Кожному району дісталось по 190 тисяч гривень, Рівне отримало майже 400 тисяч. В нашій області абсолютно всі райони використали ці кошти. Закупівля відбувалась через систему електронних державних закупівель ProZorro і навіть вдалось завдяки цьому зекономити,розповів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА  Григорій Таргонський.

При купівлі необхідного обладнання враховували думку вчителів фізики. Хтось обирав мультимедійні проектори, хтось необхідне для вивчення фізики оснащення. У ЗОШ №3 міста Костопіль вдалось закупити усе, а це й інтерактивний проектор, й сучасні вимірювальні прилади.

 

Цього року планують покращити матеріально-технічну базу ще у кількох школах. З держбюджету вже виділили по понад вісім мільйонів гривень на кращі опорні школи в кожній області. Ці кошти заклади зможуть спрямувати на енергозберігаючі технології, закупівлю обладнання, шкільних автобусів чи інші потреби школи.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 15 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?