Архів новин

У Рівному судитимуть екс-посадовця за фальшивий диплом | Газета 7 Днів

У Рівному судитимуть екс-посадовця за фальшивий диплом

16.03.2016 15:44
Переглядів:625
Рівненська місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця УМВС України в Рівненській області, який використовував підроблений диплом.

Встановлено, що колишній правоохоронець для того, щоб його повторно прийняли на службу в органи внутрішніх справ подав у березні 2014 року до Міністерства внутрішніх справ України відповідну заяву із нотаріально завіреною копією підробленого диплому про отримання повної вищої освіти за спеціальністю «Правознавство», виданого разом з іншими додатками на його ім’я Київським національним університетом внутрішніх справ України.

У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що фальшивий документ про юридичну освіту підозрюваний вже надавав відомству раніше на підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам займаної ним на той час посади керівника одного із структурних підрозділів УМВС України в Рівненській області. 

Про те, що зазначені офіційні документи сфальсифіковані, встановлено під час проведення спеціальної перевірки відомостей про особу, яка претендує на зайняття посади пов’язаної із виконанням функцій держави.

Тепер міру відповідальності за вказане кримінальне правопорушення визначить Рівненський міський суд, який розглядатиме матеріали кримінального провадження по суті.

 Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

ОЛЬГА М.РАДИВИЛІВ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.РАДИВИЛОВА МИКОЛА КАРАПЕТЯН ВИКОРИСТОВУЄ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЧОТИРИ ПІДРОБЛЕНИХ ДИПЛОМИ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ.ПРОКУРАТУРА ТА ПОЛІЦІЯ ВВАЖАЄ ЩО ЦЕ НОРМАЛЬНО...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?