Поразка після виграшу | Газета 7 Днів

Поразка після виграшу

17.03.2016 14:29
Переглядів:385
Два домашні поєдинки зіграли в чемпіонаті України баскетболістки рівненського БК «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП».

У першому з них рівнянки перемогли херсонську «ХДУ-Таврійську зірку» –71:62 (20:10, 10:19, 23:15, 18:18). Після феєричного дебюту (17:2) на 7-ій хвилині рівнянки заспокоїлися і поплатилися за це. На велику перерву команди пішли за рахунку 30:29 на нашу користь. «Гойдалки» тривали до середини четвертого періоду, коли врешті господарки зуміли відновити свою перевагу на майданчику і виграти. Найрезультативнішими стали Яна Голубош (24 очки), Світлана Боярчук (13), Олена Бойко (11), Наталка Смалюк (10).

Натомість у наступному матчі рівнянки поступилися команді «ДЮСШ-БДПУ» з Бердянська – 68:86 (17:21, 14:23, 20:25, 17:17). Знову відмінний початок – 12:0 на 7-ій хвилині – і знову спад у грі. У гостей феєрично зіграли гравці національної збірної України Ольга Яцьковець і Анастасія Половинка.

Нашим дівчатам так і не вдалося щось протиставити лідерам Бердянська. Фінальний свисток зафіксував фантастичні показники Олі: 42 очки, 18 підбирань, 4 блок-шоти! У Насті дещо скромніші показники: 21 очко, 9 підбирань. Але й цього вистачило для перемоги дівчат із Бердянська.

Показники рівнянок: Олена Бойко – 14, Олена Бондар – 12, Яна Голубош – 12, Дарина Степанюк – 10, Світлана Боярчук – 8, Наталка Смалюк – 8.

У неділю 20 березня – гра з «Вінницькими блискавками».