Архів новин

Фотозвинувачення: приклад занедбаності та бездоглядності в Рівному подають обласні та державні установи | Газета 7 Днів

Фотозвинувачення: приклад занедбаності та бездоглядності в Рівному подають обласні та державні установи

18.03.2016 12:49
Переглядів:522
Очевидно, керівники таких установ керуються правилом: чим вищий статус, тим менше їх можна контролювати, перевіряти та закликати до порядку.

На цих фото ви бачите:

1. Центр. Вулиця Петлюри. Провал у тротуарі під стінами управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА. Занедбаний газон, бордюри, що похилились.

 

2. У тому ж будинку по сусідству з іншого боку арки-проходу у двір – ще ціла купа обласних установ і обласних структур державних установ. Семеро няньок – дитина без догляду. Гляньте на ріг цього будинку. Стіна цвіте, гниє. вкрилася мохом. А все тому, що відірвався кусок ринви. Прилаштували б нову ринву одразу після того, як стара обірвалась, не треба було б робити капітальний ремонт стіни. Але, схоже. ні з ринвою, ні з ремонтом ніхто не поспішає, бо така картина спостерігається тут не перший рік і постійно тільки погіршується.

 

3. Вулиця Петлюри. Обласне управління АТ «Ощадбанк». Як вам цей газон під вікнами такої солідної установи? Питання: чи сунулися б сюди вандали-водії, якби газон був доглянутим, якби на ньому росла трава чи декоративний чагарник? А головне – біля банку постійна охорона. За чим вона дивиться?

 

4. Вулиця Словацького. Клаптик вільного простору між стінами суміжних установ (обласного управління соцзахисту та паспортного столу) – постійно наче величезний смітник. Сільський вигін справляє далебі краще враження, ніж цей невеликий клаптик землі у середмісті.

 

5. Та, мабуть, найбільш неохайно виглядають задвірки обласної державної адміністрації. Там на території між ОДА і Державним архівом панує атмосфера повної занедбаності. Таке враження, що туди ніколи не ступає нога двірника.

  

Цю непривабливу екскурсію ми продовжимо. Бо таких адрес у нашому місті є, на жаль, багато.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?