Архів новин

Альпійські гори, підсніжники і не тільки – чим дивувала «Вікнова» на виставці у Львові | Газета 7 Днів

Альпійські гори, підсніжники і не тільки – чим дивувала «Вікнова» на виставці у Львові

21.03.2016 13:59
Переглядів:499
З 15-го по 18-те березня команда «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР» перебувала у Львові. Там проходила найбільша будівельна подія Західної України, щорічна спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах – 2016».

–У цілому виставки надають прекрасну можливість ознайомитися з новітніми технологіями, а також обмінятися знаннями, досвідом та ідеями, - розповідає Світлана Солод, менеджер з маркетингу «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР». - Ніде так, як на виставці, не відчуєш, в якому напрямку розвивається віконний бізнес і що потрібно робити, щоб відповідати не сьогоднішньому, а, навіть, завтрашньому дню!

Цьогоріч рівняни привезли альпійські пейзажі та ранню весну – підсніжники. Хоча гірська краса була всього лиш на папері, їй вдалось наповнити барвами виставку. А ще доповнити елегантний концепт - фасадну частину балкону, кольору сірий антрацит структурованого в двосторонній ламінації.

Окрім того, гості заходу мали нагоду познайомитись з асортиментом та новинками продуктового ряду ТМ «ВІКНОВА», з технічними особливостями, перевагами віконних профілів Rehau та фурнітури Winkhaus. На місці можна було отримати вичерпну інформацію і кваліфіковану консультацію щодо індивідуального вибору віконних конструкцій та прорахунку їх вартості.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?