Архів новин

На Рівненщині керамічну плитку створюють… вручну | Газета 7 Днів

На Рівненщині керамічну плитку створюють… вручну

21.03.2016 10:40
Переглядів:306
Рельєфність, унікальність форм, натуральність фактур, живі відтінки та неповторний малюнок поверхні поєднує у собі керамічна плитка ручного формування. Вона завжди користувалася особливим попитом. Цей матеріал неперевершений за своїми властивостями і неповторний щодо дизайну. А метод її створення вважають класикою керамічного виробництва.

Нещодавно ТОВ «УБК Будіндустрія», що входить до групи компаній «РЕНОМЕ», створила новий продукт для стильного інтер’єрного декору. На базі Гощанського цегельного заводу компанії почали створювати цеглу та керамічну плитку ручного формування.

Форма і геометрія – те, що відрізняє керамічну цеглу ручного формування від випущеної машинним способом. Вона має власний унікальний «слід» руки майстра, що її створював, – розповідає Олександр Гладкевич, директор ТОВ «УБК Будіндустрія», – Виробництво відбувається в кілька етапів. Спочатку глину розминають руками. Тільки так можна досягти потрібної консистенції. Далі майстер заповнює глиною дерев’яну форму. Трохи згодом, ще не висохлу цеглину дістають з форми, складають у спеціальному приміщенні і сушать близько двох тижнів. Потім цеглу обпалюють. Тільки після цього виріб набуде остаточного вигляду, який так цінується в цеглі ручної роботи. Процес копіткий і складний, але результат того вартий!

Керамічна плитка від ТОВ «УБК Будіндустрія» дуже практична, має свій індивідуальний стиль та ідеально пасуватиме там, де потрібен вишуканий акцент. Зараз її асортимент налічує три види. Кожен із них має унікальну текстуру, колір та характер. Крім усього, вона чудово поєднується з натуральними матеріалами - деревом, каменем, металом і склом.

 Вперше виняткову колекцію керамічної продукції планують представити на найбільшій будівельній виставці України InterBuildExpo уже 23 березня цього року. А невдовзі її можна буде придбати у будівельних гіпермаркетах під брендом FaBrick.   

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?