Архів новин

У Рівному відбудеться ХІІІ обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості | Газета 7 Днів

У Рівному відбудеться ХІІІ обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості

22.03.2016 16:15
Переглядів:418
Захід відбудеться 23 березня 2016 року о 10 годині у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Про це повідомили у прес-службі управління освіти і науки.

Обласний конкурс-ярмарок проходив у два тури впродовж січня – березня 2016 року в таких номінаціях: «Біологія, екологія», «Хімія», «Основи здоров’я», «Фізична культура», «Трудове навчання», «Практична психологія», «Соціальна робота», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Етика». Конкурс-ярмарок сприяє професійній самореалізації освітян, розвитку творчого потенціалу, виявленню і поширенню педагогічного досвіду.

 На конкурс-ярмарок 2016 року представлено 403 методичні розробки педагогічних працівників з усіх районів і міст області (І – ІІІ місця з районних, міських етапів конкурсу). Кількість та якість робіт, представлених на конкурс, щорічно зростає. Матеріали, подані на другий тур ХІІІ обласного конкурсу-ярмарку, актуальні та глибокі за змістом, мають науково-практичне спрямування. 

Одинадцять експертних комісій відзначили 67 методичних розробок, авторів яких нагородять дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (І, ІІ, ІІІ місця).

  Крім того експертні комісії визначили 85 робіт, автори яких будуть нагороджені дипломами Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за актуальність змісту та практичне спрямування, поданих на конкурс-ярмарок розробок.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?