Рівненський «Верес» обіграв «Нікополь-НПГУ» | Газета 7 Днів

Рівненський «Верес» обіграв «Нікополь-НПГУ»

30.03.2016 12:05
Переглядів:435
Після зимової перерви продовжився чемпіонат другої ліги з футболу. І рівненський «Верес» у гостях обіграв «Нікополь-НПГУ» – 1:0, що дозволило рівнянам піднятися на другу сходинку в турнірній таблиці.

Господарі, аутсайдери сезону, впевнено розпочали гру, навіть не відчувалося що команди знаходяться в різних «вагових» категоріях. Трохи оговтавшись, рівняни почали все частіше переходити на чужу половину поля. Однак гольових моментів було обмаль. Тому долю матчу вирішив єдиний влучний удар на 20-й хвилині матчу. Павло Таргоній скинув м’яч на Антона Яременка, і той метрів з двадцяти пробив по воротах. М’яч відбився від поперечини і опустився у ворота господарів.

Після перерви нікопольці кинулися відіграватися, однак чогось гострого створити не змогли. А спроби гостей здобути свій шанс в контратаках також не мали успіху. Зрештою, гра так і завершилася мінімальною перемогою рівнян – 1:0.

Інші матчі: «Мир» (Горностаївка) – «Кремінь» (Кременчук) – 3:4; «Арсенал-Київщина» – «Реал-Фарма» (Одеса) – 0:1; «Енергія» (Нова Каховка) – «Кристал» (Херсон) – 3:0; «Арсенал-Київ» – «Колос» (Ковалівка) – 3:1; «Інгулець» (Петрове) – «Барса» (Суми) – 2:0;»Буковина» (Чернівці) – «Скала» (Стрий) – 0:0. Лідери – «Колос» (35 очок), «Верес» (33) і «Скала» (31).

Наступну календарну гру чемпіонату «Верес» зіграє вдома – другого квітня на «Авангарді» рівняни приймають чернівецьку «Буковину».