Архів новин

У рівненській школі вчилися будувати демократію | Газета 7 Днів

У рівненській школі вчилися будувати демократію

30.03.2016 18:00
Переглядів:438
В рамках програми «Демократична школа» 29-30 березня 2016 року в НВК№12 відбулися зустрічі тренерів програми Світлани Присяжнюк і Анатолія Ковтонюка з колективом навчального закладу та з ініціативними групами.

В ході інтерактивної лекції тренери програми ознайомили педагогічний та батьківський колективи з роботою Центру Вергеланда, програмою «Демократичної школи», цінностями та практикою застосування Хартії у шкільному житті.

Тренінг проходив в інтенсивному режимі, за допомогою різноманітних вправ, навчальних ситуацій, спільних обговорень. Під час вправи «Бачення власної участі» присутніх поділили на чотири групи за сферами діяльності – дирекція та вчителі, громадськість, батьки, учні. У підсумку роботи напрацювали спільне бачення можливих демократичних змін у школі. А також здійснили попередню оцінку ситуації в навчальному закладі і визначили сфери, в яких хочуть досягнути змін.

 На завершальному етапі роботи обговорили «Інструментарій розвитку школи», розроблений командою проекту спеціально для програми «Демократична школа». Документ стане чудовою опорою в процесі планування та моніторингу демократичних змін у школі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?