Архів новин

Депутати проголосували повторно, отже, громадським слуханням бути | Газета 7 Днів

Депутати проголосували повторно, отже, громадським слуханням бути

31.03.2016 11:59
Переглядів:579
"Не треба громадських слухань, це популізм", – таку думку висловив щодо вирішення долі будівництва поблизу краєзнавчого музею через цей інструмент вивчення громадської думки журналіст Олексій Бухало. На сесії Рівнеради сьогодні виникла перепалка між ним та начальником Держархбудінспекції в області Ігорем Мічудою.

Ігор Мічуда заявив, що дозволи на використання ділянки під це будівництво надавали ще 10 років тому, і все було правомірно. Отже, у нього немає підстав визнавати документи нікчемними чи незаконними.

Олексій Бухало назвав опонента некомпетентним. У ході подальшої перепалки прозвучали різні пропозиції. Зокрема, начальник управління культури Тарас Максименко обстоює проведення експертних громадських слухань. А Олексій Бухало назвав слухання популізмом і вимагає створення групи фахівців для вирішення питання. Мовляв, треба змусити прийняти відповідне до чинного законодавства України рішення Міністерство культури, яке нині видає документи, що суперечать один одному.

На громадських слуханнях наполягає депутат Галина Кульчинська. А депутат Богдан Гапяк вважає, що вирішення будь-якого питання має бути прерогативою фахівців. «Завтра громадськості не сподобається Льонокомбінат, то вона вирішить заборонити і його», – сказав депутат.

Зрештою, коли поставили на голосування питання про проведення експертних громадських слухань, їх проведення не підтримали. «За» висловилися всього 20 депутатів. Сумнів щодо підсумку голосування висловили Тарас Максименко і Анатолій Чугуєвець. Вони заявили, що голосування провалив депутат Святослав Євтушенко.

Міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив: «Громадські слухання – хороший інститут у правовому цивілізованому суспільстві. А в місті Рівне, як свідчить досвід, у 90 відсотків випадків слухань перемагав той, хто привів на них більше людей».

Депутати ще деякий час посперечались про те, що саме проводити: громадські слухання чи громадські обговорення щодо будівництва біля краєзнавчого музею. Зрештою, коли питання поставили на голосування вдруге, більшістю голосів (22 – «за») таки прийняли рішення про проведення громадських слухань.

Після цього рішення пікетувальники почали залишати сесійну залу. Більшість із них залишились задоволені.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?