Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Перетворення: як змінюється вигляд школи-інтернату на Рівненщині | Газета 7 Днів

Перетворення: як змінюється вигляд школи-інтернату на Рівненщині

07.04.2016 10:04
Переглядів:660
Бережне ставлення до навколишнього середовища, сталі рішення у веденні домогосподарства та свідоме споживання ресурсів – усе це культура енергоспоживання, за якою майбутнє економіки і благополуччя не лише кожної людини, а й країни в цілому. Більше про неї не лише на словах, а й на ділі можуть продемонструвати у РЕНОМЕ-ЄВРОБУД.

Цьогоріч компанія зосереджує власні зусилля на інформуванні населення з необхідності проведення енергоефективних заходів. А ще власним прикладом демонструє, як їх втілювати в життя.

Товариство розпочало реалізацію масштабного проекту з комплексної модернізації Тучинської школи-інтернату. У 3-х поверховому спальному корпусі об’єкту, збудованому ще у 1961 році, було замінено 143 дерев’яних віконних конструкцій. Натомість  встановлено нові - з п’ятикамерною профільною системою і з двокамерними енергозберігаючими склопакетами коефіцієнту 0.75. Відтак, вдалось заощадити 23% природного газу.

На даний момент проведена експертиза і виготовлена проектно-кошторисна документація на утеплення фасадів спального корпусу, заміни котельного обладнання з газового на твердопаливне та реконструкції зовнішніх тепломереж. Завдяки чому, у майбутньому установа зможе не лише скоротити споживання енергоресурсів, а й зробити проживання та навчання 190 дітей комфортнішим.

Роботи тривають, тож незабаром ми побачимо оновлену школу-інтернат. А тим часом, вчімося дбати про власне житло!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?