Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Спростування наклепу на міського голову Рівного Володимира Хомка (ВІДЕО) | Газета 7 Днів

Спростування наклепу на міського голову Рівного Володимира Хомка (ВІДЕО)

12.04.2016 10:36
Переглядів:423
26 травня 2015 року в ефірі інформаційної програми «День» з уст приватного підприємця Костянтина Лишенюка прозвучала інформація про те, що міський голова Рівного Володимир Хомко під час переговорів у 2009 році про доцільність будівництва на місці колишнього танцювального майданчика, цитуємо: – «намалював йому олівцем 10 тис доларів США».

Міський голова Рівного Володимир Хомко подав позов до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації, а також стягнення моральної шкоди з Пана Лишенюка. У зв’язку з тим, що 12 січня 2016 року Рівненський міський суд зобов’язав відповідача-підприємця Костянтина Лишенюка спростувати недостовірну інформацію, у той самий спосіб яким її було поширено.

Апеляційний суд рівненської області залишив це рішення незмінним, у зв’язку з цим повідомляємо, що інформація яка була поширена в ефірі телеканалу РТБ 26 травня 2015 року Костянтином Лишенюком є недостовірною.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 18 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?