Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Патрульні поліцейські склали присягу на майдані Незалежності | Газета 7 Днів

Патрульні поліцейські склали присягу на майдані Незалежності

19.04.2016 14:12
Переглядів:819
Патрульні поліцейські Рівного склали присягу на вірність українському народові.

На майдані Незалежності коло пам’ятника Тарасові Шевченку вишикувалися екіпажів нової рівненської патрульної поліції – 193 поліцейських. Серед них чимало учасників Майдану, бойових дій на сході України.

На урочистості до Рівного приїхала глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

Присягу зачитав начальник управління патрульної поліції міста Рівне рядовий поліції Сергій Мерчук. 25-річний керівник правоохоронців нової формації був у числі активних учасників Майдану, солдатом полку спецпризначення «Азов», встиг показати себе в патрульній поліції Києва та Луцька.

– Настав той день, коли ви, панове поліцейські, повинні стати залізобетонною стіною на захист українського народу, – звернулася до патрульних, які вишикувалися в урочистих шеренгах, Хатія Деканоідзе. – Тепер ви вийдете на вулиці і скажете всім людям: «Доброго вам дня! Ми – ваша поліція!» Ми хочемо, щоби щоранку ви дихали для того, щоб ваша Батьківщина процвітала. Щоб ви служили чесно, справедливо, професійно. А скептикам скажу: у них бракує досвіду, є помилки. Так, але в них є можливості удосконалюватися. Але найголовніше – ми всі будемо служити вірно й чесно!

– Я хочу побажати вам успіху, – привітав нових патрульних поліцейських міський голова Рівного Володимир Хомко. – Місто в очікуванні: всі хочуть порядку на дорогах, в дворах, у парках. І думаю, що так воно й буде. Щоб ви лишалися живі і здорові, щоб у нашому місті настав відчутний порядок, щоб усі ваші близькі і родичі пишалися, що ви – поліцейські.

 Закінчились урочистості спільним фотографуванням. А потім ще довго численні рівняни просили поліцейських сфотографуватися з ними. Тепер це мода в Рівному – так само як у Лондоні, Нью-Йорку чи Парижі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?