Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

На рівненському ярмарку ІТ-вакансій відбулися нові корисні знайомства | Газета 7 Днів

На рівненському ярмарку ІТ-вакансій відбулися нові корисні знайомства

20.04.2016 10:43
Переглядів:402
Під дахом НУВГП зібралося чимало гостей – відвідувачів «Ярмарку ІТ–вакансій 2016». Захід, що мав на меті об’єднати «айтішників» – роботодавців, тих, хто шукає роботу за фахом, і тих, хто лише обирає навчання, – пройшов у дружній та жвавій атмосфері.

На заході було проведено ряд майстер-класів, лекцій від кращих компаній і спікерів та консультацій. Активні учасники рівненського ринку праці в галузі ІТ ділилися своїми досягненнями та обговорювали  можливу співпрацю.

Стенд Рівненського центру профтехосвіти ДСЗ зібрав біля себе відомих роботодавців Рівненщини та молодих людей - потенційних слухачів.

Представники РЦПТО ДСЗ – заступник директора Оксана Зигалова, та старший майстер Віктор Красовський залюбки ділилися інформацією. Так, молоді люди найбільше цікавилися особливостями ІТ – професій, умовами навчання в Центрі, веб-дизайном та програмуванням. Відвідувачі дізналися про передові методи викладання ІТ–дисциплін та сучасне навчальне обладнання в РЦПТО ДСЗ. Усі зацікавлені могли отримати інформаційні бюлетені професій, окремі заявили про готовність навчатися в Центрі.

Знані та нові роботодавці регіону шукали нові ділові контакти. Так, представники Групи компаній РЕНОМЕ цікавилися викладанням в РЦПТО «1С-Бухгалтерії», а представники «КТС» – мережі комп’ютерних магазинів - підготовкою спеціалістів із ремонту та налагодження комп’ютерної техніки. Долучилася до розмови і компанія QATestLab, яка займається тестуванням програмного забезпечення. Йшлося про підготовку спеціалістів із тестування та надання Рівненському ЦПТО ДСЗ програмних матеріалів для їх навчання. Ще одні гості – представники SoftServe – великої ІТ-компанії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення, зацікавилися підготовкою спеціалістів свого напрямку. А відома в світі комп’ютерних ігор компанія JoyRocks обговорила перспективу співпраці з підготовки кадрів для ігрової індустрії.

 Як бачимо, зявляються нові перспективи в роботі РЦПТО ДСЗ. Не секрет, що ІТ–індустрія сьогодні найзатребуваніша та найдинамічніша галузь економіки, тому подальше вдосконалення методів навчання у цій сфері – одне з головних пріоритетів навчального закладу. До того ж, рівнем підготовки ІТ–фахівців у РЦПТО ДСЗ задоволені не лише на Рівненщині. Професійністю українських спеціалістів захоплюються і за її межами.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?