Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Олексій Муляренко чекає Указу Президента | Газета 7 Днів

Олексій Муляренко чекає Указу Президента

21.04.2016 16:56
Переглядів:396
У кулуарах сесії Рівнеради секретар міської ради Олексій Муляренко прокоментував ті чутки, які циркулюють про його призначення головою обласної державної адміністрації. Він, зокрема, зауважив (дослівно):

«Чинним головою обласної державної адміністрації є Віталій Семенович Чугунніков. Я себе розглядаю претендентом на цю посаду, якщо батьківщина скаже «треба». Бо хтось має брати на себе відповідальність за керівництво областю. Але говорити про це можна лише після того, як буде Указ Президента. Думаю, що тільки після цього можна говорити й про те, хто стане наступним секретарем Рівненської міської ради. Так, сьогодні ці питання порушуються. Але конкретних обговорень не було, бо вони дочасні. Заяву про звільнення з моєї нинішньої посади я не писав. Будемо діяти по факту. Буде Указ – будемо писати. А коли він буде, це питання не до мене. Треба запитати про це у Президента. Але бачу майбутнього секретаря від «Солідарності». Хоча імя називати ще рано. Будемо трохи тримати інтригу».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?