Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Квітень 2016
 

Новий губернатор представив заступників у чистий четвер | Газета 7 Днів

Новий губернатор представив заступників у чистий четвер

28.04.2016 17:23
Переглядів:363
Сьогодні після обіду новий голова Рівненської обласної держадміністрації Олексіq Муляренко представив на прес-конференції своїх заступників.

Перший заступник голови – давно знайомий у цій іпостасі Юрій Приварський – досвідчений і перевірений. Його на цю посаду призначав ще Рибачок.

Нового гуманітарного заступника, точніше – заступницю, Світлану Богатирчук-Кривко, чудово пам’ятають у Рівному ще Чайчиним заступником.

Наступний, це заступник голови в питаннях ЖКГ, також помітна в облдержадміністрації фігура – Ігор Тимошенко. Він очолював за губернаторства Чугуннікова департамент економіки. Отож для нього це підвищення.

Керуючим апаратом ОДА залишився Олександр Бірюков.

Виходить, що команда Муляренка – «команда професіоналів», бо саме так її охарактеризував сам голова – люди Чугуннікова. Це й не дивує, адже голова й екс-голова – однопартійці.

У планах Олексія Муляренка на найближчий час – налагодити справи у команді, об’їхати з інспекцією райони.

 

А «бурштинову лихоманку» очільник області пообіцяв утихомирити не силовими методами, а законодавчими. Сказав, що скоро ініціативу переписати правила гри в царині видобутку сонячного каменя підтримає Верховна Рада, і от тоді і люди будуть задоволені, тобто місцеві мешканці, для яких видобуток бурштину став хлібом (і до хліба), і обласний бюджет наповниться від того. А от чи будуть ситі й гладшати і далі тіньові бурштинові вовки, ми й не запитували в губернатора. Вважаємо, що в перший день про це питати ще зарано. І взагалі, за «бурштинову лихоманку» потрібно би спитати зі столиці.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?