Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

На Провідну неділю більшість маршруток поїдуть до кладовищ | Газета 7 Днів

На Провідну неділю більшість маршруток поїдуть до кладовищ

05.05.2016 09:44
Переглядів:569
Так само, як і в попередні роки, у найбільший в році поминальний день проїзд легкового транспорту до кладовища «Нове» перекриють. Натомість міська влада традиційно подбала, щоб кожен охочий у Провідну неділю мав можливість без проблем провідати могили рідних і близьких. Як це буде організовано, журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління транспорту та зв’язку Віталій МИРОНЮК:

– За нашими підрахунками, щороку, незважаючи на погоду, у Провідну неділю лише кладовище «Нове» відвідує не менше ніж 70 тисяч людей. Отож ми заздалегідь підготували зміни схем руху маршруток на період з 7-ї ранку до 4-ї години дня. У місті цього дня на звичних маршрутах працюватиме до 15 відсотків транспорту, а решта автобусів курсуватиме до міських кладовищ. З них 287– до «Нового», 38 – до тиннівського, декілька маршруток будуть їздити до Золотієва, де також є невеликий цвинтар. При цьому окремі маршрути лише частково змінять схему руху. Наприклад, 34-та буде їхати з Ювілейного до кладовища «Нове». Щоправда, через це постраждають пасажири, які планують добратися до київського виїзду. Втім, не думаю, що в цей день багато рівнян надумають вибратися до зоопарку.

– А чи можна буде проїхати до кладовища «Нове» легковим транспортом?

– Такої можливості не буде. Сподіваюся, що й патрульна поліція нам допоможе, встановивши пост на розвилці Малорівненської – Енергетиків, щоб перекрити рух легкового транспорту до кладовища. Якщо цього не зробити, буде повний хаос. Оскільки дорога до кладовища вузька, а розворотний майданчик невеликий, запустивши туди легковий транспорт, ми не дамо автобусам можливості ні проїхати, ні розвернутися.

– Як розпізнати: яка маршрутка їде на кладовище, а яка – за звичним маршрутом?

 – По-перше, було б неправильно, коли б усі маршрути, скажімо № 47, який курсує між Ювілейним і Льонокомбінатом, їздили б на кладовище лише з Ювілейного чи тільки з Льонокомбінату. Тому їх поділимо 50 на 50: половина буде їздити на кладовище з Ювілейного, а інша – з Льонокомбінату. Так  буде й по інших маршрутах. По-друге, усі транспортні засоби, які курсуватимуть на кладовище, будуть мати розміщений на лобовому склі дозвіл (аркуш зеленого кольору) для проїзду на кладовище. Отож людям буде легко зорієнтуватися, яка маршрутка за яким маршрутом їде.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?