Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

Кваліфіковані автослюсарі поповнили ряди професіоналів | Газета 7 Днів

Кваліфіковані автослюсарі поповнили ряди професіоналів

10.05.2016 12:34
Переглядів:354
Іспит, що відбувся в Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру профтехосвіти державної служби зайнятості, підтвердив кваліфікацію слюсарів з ремонту автомобілів. Усі випускники отримали ІІІ кваліфікаційний розряд за цією професією.

Знання будови сучасних автомобілів та автобусів, вміння діагностувати та усувати несправності деталей та механізмів, ремонт та заміна електрообладнання, робота із сучасними інструментами та приладами – цінний досвід, набутий під час 8-місячного навчання, неодмінно дозволить випускникам проявити свої здібності, здобути авторитет та завоювати довіру клієнтів.

На іспиті слухачів атестували майстервиробничого навчання Ігор Баранець, викладач Віктор Ковальчук та заступник директора з навчально-виробничої роботи Руслана Бодренко. Під час відповідей майбутні слюсарі продемонстрували не лише тверді теоретичні знання, але й показали готовність до нестандартних ситуацій. Так, Сергій Головко, за словами куратора групи, під час навчання проявив хороші аналітичні здібності, а особлива любов до техніки дозволить йому розвиватися та підвищувати кваліфікаційний рівень.

Роман Новакпроходив практику у ФОП «Антонюк А.І., на підприємстві, що здійснює вантажоперевезення. Вантажні автомобілі – хороша школа для майбутнього автослюсаря. Роман ще визначається із вибором майбутнього місця роботи. Є пропозиція і від ПАТ «Рівнеазот» на автодільницю.

Руслана Бодренко, як водій із стажем, на іспиті цікавилася практичною підготовкою слухачів, говорила про плани щодо подальшої роботи. Олександр Єленець, із Сарненщини поділився, що почне свій трудовий стаж із обслуговування батькового авто.

Слухач із Криму Василь Альбінапереїхав із сім’єю на Сарненщину. Маючи найбільший робочий та життєвий досвід, відразу проявив себе як відповідальна та дисциплінована людина, здобув авторитет серед одногрупників. Тому й був одноголосно обраний старостою. По закінченні навчання планує працювати в одного із місцевих підприємців, а згодом розпочати власну справу, адже має досвід організації СТО.

Віктор Ковальчук зауважив, що навчання автослюсарів процес нелегкий, отож, успішно його долають лише свідомі, працьовиті та одержимі. Індивідуальна робота із кожним слухачем – ось запорука взаєморозуміння та гарних результатів, впевнений викладач.

Здобути ремесло та віднайти себе в улюбленій справі – з такими намірами приходять слухачі до Рівненського центру профтехосвіти ДСЗ. І викладачі навчального закладу докладають максимум зусиль, аби допомогти вчорашнім безробітнім в освоєнні обраної професії.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?