Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

Депутати обіцяють сидіти до останнього | Газета 7 Днів

Депутати обіцяють сидіти до останнього

12.05.2016 12:46
Переглядів:283
Після перерви депутати Рівнеради вирішили все ж «добити» сьогодні питання регламенту.

Вони прийняли рішення про постатейне голосування цього документа. І мужньо приступили до реалізації цього рішення. Майже півгодини пішло на найменш конфліктну, загальну першу статтю. Із цього приводу депутат Сергій Паладійчук зауважив, що цей процес загрожує затягнутись надовго. А міський голова Володимир Хомко висловився так: «Коли підемо в такому темпі, то це дві доби».

Тимчасом депутати стали потихеньку залишати зал. Нині на сесії залишається всього 28 міських обранців. Коли своє місце покинув черговий депутат, Юрій Мітін, то Анатолій Чугуєвець встав і зробив застереження: «Нам треба сидіти до останнього». Він також звернувся до присутніх у залі громадських активістів Андрія Токарського, Сергія Пінчука та інших: «Громадські активісти, візьміть на контроль кожного!»

Коли справа дійшла до другої статті регламенту, а всього їх більш як півсотні, прозвучали також репліки про те, що треба зачинити двері. 

Сесійну залу Рівнеради залишили дві фракції

Схоже, що сьогодні рішенню Рівнеради про регламент не бути. Попри застереження про закриття дверей сесійної зали ряди депутатів сильно порідшали. У залі повністю відсутні фракції Радикальної партії і «Батьківщини». Залишаються в строю «Солідарність», «Свобода», «Самопоміч», «Громадський контроль» і УКРОП, та й то не в повному складі.

Справа дійшла до голосування за четверту статтю. При цьому з’ясувалось, що голосують усього 25 міських обранців. А загалом їх має бути 42.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?